آلستار| بزرگترین تولید کننده درب و پنجره و نما | تولید پروفیل آلومینیوم | تولید آلومینیوم اختصاصی

درباره آلستار

2048878378.jpg

تاریخچه آلستار

با یاری خداوند متعال توانسته ایم حاصل ۴۰ سال تجربه در صنعت آلومینیوم را در زمینه تولید و فروش انواع مقاطع صنعتی و ساختمانی در مجموعه ای به نام آلستار با نگرشی نوین و لحاظ نمودن تکنولوژی روز دنیا در صنعت درب و پنجره و صنایع وابسته در فضایی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع ارتقاء داده تا خدمتی شایان و صادقانه ارائه نماییم.
مجتمع صنعتی آلستار تلفیقی از تجربه مهارت و تفکر نوین در صنعت کشور می باشد که با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا در زمینه تولید مقاطع آلومینیوم در مطلوب ترین سطح از کیفیت محصولات خود را عرضه می نماید.
این مجموعه در سال ۱۳۹۰ طرح توسعه خود را آغاز نموده و با احداث کارخانه تولید پروفیل آلومینیوم و خط رنگ الکترو استاتیک در شهرک صنعتی شمس آباد تهران و ایجاد اشتغال برای ۷۰نفر توانسته گام موثری را در جهت حمایت از تولید داخل بردارد، در ادامه این رویکرد و اهداف مدیران این مجموعه با بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد تلاش ها به ثمر نشسته و طی مدت کوتاهی با کسب سهم مطلوبی از بازار هدف. و رضایتمندی مشتریان، سطح تولیدات افزایش پیدا کرده و با استخدام نیروهای بیشتر تعداد شاغلین در این مجموعه به ۱۳۰ نفر ارتقاء پیدا نموده است.
واحدهای مختلف تولید از جمله واحد اکستروژن ، واحد رنگ الکترواستاتیک، واحد دکورال، واحد آنودایزینگ و قسمت های دیگر با هدف ارائه هر چه مطلوب تر محصولات و خدمات به مشتریان با سیستم های جامع کیفیت( IMS) اداره می شوند. و جلب رضایت مشتریان، تنوع محصولات و حفظ کیفیت از اهداف اصلی این مجموعه می باشد.
ایجاد فضای اداری مدرن و نمایشگاه دائمی محصولات ساخته شده منحصر به فرد و خاص، برای اولین بار در کشور از دیگر نوآوری های این مجموعه می باشد. 

توضیحات بیشتر

در ابتدا با دعوت از مشتری به نمایشگاه دائمی مجموعه آلستار، مشاوره فنی کاملی انجام میشود.سپس کارشناسان با مراجعه به محل اقدام به اندازه گیری و برآورد قیمت و صدور پیش فاکتور میکنند. بعداز تایید کارفرما قرارداد منعقد شده و فرآیند تولید انجام میشود.سپس با تصفیه حساب از سمت مشتری دستور خروج کالا و فرآیند نصب یونیت های ساخته شده انجام میشود. در پایان کار مرحله گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت یک سال آغاز میشود.

راهنمای سفارش

مشاوره کامل فنی

اندازه گیری و برآورد قیمت

فرآیند تولید و نصب

گارانتی به مدت 1 سال

پروژه های اجرا شده

پروژه های اجرا شده

مجموعه صنعتی الستار طی سال های متمادی با اجرای پروژه های خرد و کلان در زمینه درب و پنجره و نما در کشور عراق و شهرهای مختلف کشور، رزومه کاملی را از خود بر جای گذاشته که نشانه توانمندی این شرکت می باشد، اکنون جهت آشنایی بیشتر با این مجموعه صنعتی به برخی از پروژه های اجرا شده اشاره می شود.
    مشاهده ویدئوهای پروژه های انجام شده 

پروژه های انجام شده

معرفی نمایشگاه و واحدهای اداری

مجموعه صنعتی آلستار با اهمیت به موضوع مشتری مداری و در راستای تکریم ارباب رجوع محیط اداری خود را در فضایی به مساحت ۵۰۰ متر مربع با چشم اندازی بسیار زیبا، ایجاد نموده و با طراحی و دکوراسیون جذاب و استفاده از نیروهای کارآمد دaر قسمتهای مختلف مشغول به ارائه خدمات شایان و در خور شان مشتریان خود می باشد. از دیگر قسمت های ایجاد شده در دفتر مرکزی واقع در ساری، نمایشگاه دائمی محصولات تولید شده ، در این مجموعه می باشد. طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد که با ساخت قطعاتی از نمای ساختمان ها و با استفاده از متریال ها و مصالح مختلف شکل گرفته ، رویای مشتریان این مجموعه را به تصویری زنده و قابل لمس تبدیل نموده که در نوع خود بی نظیر است.
مشاهده ویدئوی نمایشگاه دائمی آلستار

سوالات متداول شما
معرفی نمایشگاه و واحدهای اداری
ماشین الات کارخانه تولید پروفیل

ماشین الات کارخانه تولید پروفیل در یک نگاه

    ماشین الات کارخانه تولید پروفیل در یک نگاه :
o    دستگاه پرس اکستروژن ۸ اینچی با قدرت ۲۳۰۰ تن
o    میز تولید تمام اتوماتیک دبل پولر با طول ۴۲ متر
o    سیستم استرچ هیدرولیک جهت رفع اعوجاج پروفیل
o    کوره اجینگ با طول ۸ متر و سیستم plc دارای کنترلرهای دیجیتال
o    سیستم زیر سازی کرومات جهت ایجاد سطحی مناسب تر برای عملیات پادر کوتینگ
o    خط رنگ الکترواستاتیک مجهز به سیستم پاشش رباتیک، برند sames فرانسه
o    خط دکورال با استفاده از فیلمهای طرح چوب ایتالیایی، جهت ایجاد بیش از ۳۵ طرح متنوع بر روی پروفیل و ورق آلومینیوم
o    دستگاه اتوماتیک سه مرحله ای دوخت پلی آمید، کمپانی FON ایتالیا
o    سیستم اتوماتیک لیبل زن و بسته بندی اتوماتیک

مشاهده ویدئوهای تولید پروفیل آلومینیوم

مشاهده همه بخش ها