آلستار| تولید آلومینیوم اختصاصی| تولید پروفیل آلومینیوم| شمال، تهران

سوالات متداول مشتری

سوالات متداول مشتریان

هر دو نما از شیشه و آلومینیوم جهت ساخت و گسکت و چسب برای آببندی استفاده می کنند و تفاوت دو نما در نحوه اجرا و نصب می باشد : پروفیل های عرضی و افقی نگهدارنده نما در فریم لس از قوطی آهن و در کرتن وال از نوع آلومینیوم می باشد نمای کرتن وال قابلیت تحمل سایز شیشه بزرگتر و نقاومت سازه بالاتر و آببندی و هوابندی قویتر دارد و معمولا هزینه اجرای نمای کرتن وال نسبت به فریم لس بالاتر می باشد.

پنجره فیکس صرفا قابلیت نوردهی دارد و پنجره بازشو با اضافه شدن لنگه و یراق ریلی و لولایی ( بازشو به چپ و راست و یا از بالا بصورت کلنگی ) علارقم نوردهی قابلیت دسترسی به فضای بیرون را فراهم می کند. بازشو لولایی دوحالته همزمان قابلیت بازشدن به سمت چپ یا راست را در کنار بازشو کلنگی دارد.

توری های فیکس از ورود حشرات جلوگیری می کند ، ولی امکان دسترسی به فضای بیرون را نمی دهد که در توری های کشویی و پلیسه امکان دسترسی وجود دارد. تور در توری پلیسه قابلیت جمع شدن در مواقعی که نیاز به استفاده نمی باشد را دارد که در توری کشویی امکان پذیر نیست

پنجره های نرمال علارقم استفاده از گسکت های آببندی و هوابندی و شیشه دوجداره دارای پروفیل آلومینیوم میباشند که با توجه به ضریب انتقال حرارت آلومینیوم تبادل دما از پروفیل صورت می گیرد. ضعف مذکور با استفاده قطعه پلی آمید بصورت سراسری در میان آلومینیوم های مصرفی (آلومینیوم ترمال بریک) کاملا بر طرف کی گردد. در واقع تفاوت دو پنجره نرمال و ترمال بریک در یک سیستم مشابه آلومینیوم اختصاصی تنها به نوع آلومینیوم مصرفی می باشد.

پنجره های آلومینیومی با توجه به داشتن پروفیل فلزی (آلومینیوم ) استحکام بسیار بالاتری نسبت به پنجره یو پی وی سی دارد. البته در ساختار پروفیل یو پی وی سی از گالوانیزه جهت استحکام پروفیل ها استفاده می گردد .

درب و پنجره نصب شده شامل پروفیل آلومینویم یا یو پی وی سی و شیشه و یراق و گسکت های آببندی جهت ساخت و چسب و فوم جهت نصب می باشند که خدمات آلستار شامل تمامی موارد مذکور می باشد نصب پس از اتمام تمامی عملیات جاری ساختمان شامل سقف کاری ، سنگ کاری و سفید کاری (زیر و رو ) بهترین زمان نصب درب و پنجره می باشد.

پروفیل های آلومینیومی در سه گروه رنگی پودری الکترو استاتیک و دکورال (طرح چوب ) و آندایز با طیف های رنگی کسترده در هر گروه تولید می شود که مجموعه آلستار بدون محدودیت امکان تولید و ارائه تمامی طیف های مذکور رادارد.